Własny, duży taras to świetnie miejsce to tego, aby stworzyć strefę relaksu i odpoczynku blisko domu. Dzisiaj nie musimy już wyjeżdżać na dalekie wczasy za granicę, aby odpocząć w komfortowych warunkach. Producenci mebli ogrodowych i dodatków proponują nam komplety meblowe dopasowane do różnorodnych potrzeb. Które z nich wybrać? Jak zaaranżować duży taras?

Odpowiednie meble i dodatki na duży taras

Jak zaaranżować duży taras, aby miejsce to było funkcjonalne, a jednocześnie komfortowe? Podstawą są oczywiście meble. Topowi producenci zaproponują nam nowoczesne meble ogrodowe wykonane przede wszystkim z technorattanu. W kolekcjach technorattanowych znajdziemy wygodne sofy narożne, profilowane fotele i krzesła, leżanki ogrodowe, wiszące fotele w kształcie kokonów, stoliki kawowe. Meble technorattanowe oparte są na aluminiowych, malowanych proszkowo stelażach – takie rozwiązanie sprawia, że konstrukcja jest wysoce odporna na uszkodzenia mechaniczne, pojawianie się rdzy. Mebel z wierzchu tworzy plecionka syntetyczna – jest to technorattan, który do złudzenia imituje naturalny rattan. Plecionka posiada nieporowatą strukturę, przez co nie chłonie ona brudu, wilgoci, jest zabezpieczona przed utratą koloru. Meble technorattanowe dostępne są w szerokim wachlarzu kolorów: od bieli, aż po czerń. Meble takie doskonale sprawdzają się w polskich warunkach i są gwarancją udanego wypoczynku blisko natury.

Duży taras – wybierz meble modułowe

Ciekawą alternatywą dla nowoczesnych mebli technorattanowych na duży taras są meble modułowe – jest to rozwiązanie, które z pewnością docenią osoby kreatywne i ceniące towarzystwo. Meble modułowe to komplety, których elementy możemy wykorzystywać oddzielnie lub też łączyć je przy pomocy niewielkich złączek. Meble modułowe osadzone są na aluminiowych lub drewnianych stelażach, ich wierzch pokrywają wygodne siedziska i poduszki, które dodatkowo możemy uzupełnić o przyjemny w dotyku koc. 

Comments are closed.

https://beesafe.pl/porady/rejestracja-samochodu-poza-miejscem-zameldowania/ https://chuck.com.pl/funkcjonalnosc-spotyka-design-hokery-do-kuchni-i-sekret-idealnego-wnetrza/ https://carnivorous-plants.pl/taras-w-kazda-pogode-tajemnica-ogrzewaczy-gazowych/