Szukasz doskonałego zastępstwa za tradycyjne płytki lub kafelki ceramiczne? Chcesz uczynić swoje wnętrza atrakcyjnymi wizualnie, a zarazem funkcjonalnymi? Trafiłeś we właściwe miejsce. Panele szklane to nowoczesne elementy dekoracji wnętrz, które odmienią oblicze twojego mieszkania. Twoje pomieszczenia nabiorą charakteru i zachwycą twoich gości. Poznaj zalety paneli szklanych i zaplanuj sam, jak możesz wykorzystać je u siebie.

Panele szklane –  najwyższa jakość wykonania

Najważniejsze w produktach tego typu jest trwałość i odporność na różne czynniki zewnętrzne. Dlatego nie skupiamy się jedynie na wyglądzie naszych paneli, ale zadbaliśmy również, żeby szkło hartowane, z którego są wykonane było najwyższej jakości. Dzięki temu są one odporne na zadrapania, wodoodporne i neutralne chemicznie, przez co idealnie sprawdzą siew kuchni. Brak jakichkolwiek fug zdecydowanie ułatwia proces czyszczenia. Szklane panele na wymiar wyróżnia jednak przede wszystkim możliwość całkowitej personalizacji pod własne potrzeby. Każdy panel na ścianę  może zostać przyozdobiony tak naprawdę każdą grafiką i może zostać przycięty do dowolnego rozmiaru. Sprawia to, że uradzone w taki sposób mieszkanie będzie oryginalne i unikatowe. 

Wydruki na szkle – nieograniczone możliwości

Nadruk na szkle to ekskluzywne wzornictwo, bogata kolorystyka oraz prostota montażu. Dzięki specjalnej technologi drukarek UV otrzymujemy piękne nasycone barwy i głęboką czerń. Jest to fantastyczny sposób, aby zachować nasze ulubione zdjęcie lub obraz w doskonałym stanie na lata. Kolory na szkle nigdy nie blakną, a hartowana powierzchnia zapobiega uszkodzeniom z zewnątrz. Zafunduj sobie nowoczesne ozdoby do sypialni lub salonu. Zapraszamy do zapoznania się z całym naszym asortymentem, w którym posiadamy wiele produktów związanych z wydrukiem na szkle. W razie pytań jesteśmy do dyspozycji na stronie Axitech.pl. Wydruk na szkle to nowoczesny i stylowy sposób wykańczania – odmień swoje mieszkanie z nami.

Comments are closed.

https://www.radiokrakow.pl/aktualnosci/wplyw-miejsca-zamieszkania-na-koszt-ubezpieczenia-samochodu-co-warto-wiedziec/ https://artexint.com.pl/ogrzewacz-tarasowy-i-ogrodowy-sekret-przytulnych-wieczorow-na-swiezym-powietrzu/ https://gethotels.pl/ogrzewacze-na-taras-niezbedny-dodatek-do-twojego-domu/