Jak w prosty sposób sprawić, by elewacja domu była ciekawsza i odróżniała się na tle innych? Z pewnością warto zwrócić uwagę na okna grafitowe. Eleganckie grafitowe ramy doskonale wpisują się w najnowsze trendy i sprawiają, że elewacja wygląda lepiej.

Jak wybrać okna grafitowe?

Jeszcze do niedawna panowało przekonanie, że ramy okienne spełniają jedynie rolę praktyczną, dlatego rzadko kiedy zwracaliśmy uwagę na ich kolor. Dzisiaj ramy stanowią integralną część prezencji okien, a projektanci dokładają wszelkich starań, by zachwycały. Ramy mogą posiadać konkretny kolor (nie tylko biały) – okna grafitowe są tego świetnym przykładem. Kolor może być wykorzystany zarówno z jednej, jak i z obu stron okien. Okna grafitowe przełamują utarte schematy, wyróżniają fasadę domu czy mieszkania na tle innych, zwracają uwagę. Okna tego typu doskonale sprawdzą się w budynkach stylizowanych na loftowe, minimalistyczne czy skandynawskie. Kolor grafitowy doda elegancji. Grafitowa rama pozwoli też na dopasowanie rolet czy żaluzji i stworzenie nowoczesnej osłony zarówno przed nadmiernym słońcem, jak i ciekawskimi spojrzeniami sąsiadów.

Okna grafitowe wielkogabarytowe

Okna grafitowe wielkogabarytowe to propozycja dla nowoczesnych domów oraz miłośników niwelowania barier. Przeszklenia tego typu pozwolą otworzyć salon na ogród czy taras i cieszyć się widokiem natury, kiedy tylko przyjdzie na to ochota. Wąskie, grafitowe ramy wykreują naturalny obraz, którym będziemy cieszyć się każdego dnia. Natura będzie malowała wspaniałe pejzaże, którymi napawać możemy się z ciepłego wnętrza salonu czy pokoju dziennego. Uzupełnieniem dla okien wielkogabarytowych powinny być drzwi przesuwne. W przeciwieństwie do klasycznych drzwi tarasowych skrzydłowych, pozwolą one na zachowanie maksimum wolnej przestrzeni.

Comments are closed.

https://buzzhouse.pl/nowoczesnosc-z-nuta-retrospekcji-meble-loftowe-jako-kwintesencja-stylu/ https://gayer.com.pl/ogrzewacze-do-ogrodu-eleganckie-i-funkcjonalne-rozwiazanie-na-chlodne-wieczory/ https://amtm.pl/przelam-bariery-zimy-z-ogrzewaczem-gazowym/