Nazywamy go  płynnym złotem, ponieważ poza pięknym kolorem, wyjątkowym smakiem posiada również cenne właściwości prozdrowotne. To naturalny, słodki produkt, który zawdzięczamy ciężkiej pracy niepozornych owadów, czyli pszczół. Mowa oczywiście o miodzie. Uważany jest on za jeden z cenniejszych produktów spożywczych. Już w starożytności ludzie uznawali miód za lekarstwo dla ciała i duszy. Dowiedz się więcej o tym dobroczynnym produkcie.

Miody BIO – skarbnica drogocennych składników odżywczych

Pszczoły wytwarzają miód z nektaru kwiatowego lub spadzi. Zbierają soki nektaru, przerabiają w ulu i wzbogacają w enzymy. Miody BIO to doskonałe źródło łatwo przyswajalnej energii. Składają  się głównie z wody i węglowodanów: fruktozy i glukozy. Dodatkowo zawierają wiele składników mineralnych takich jak: potas, fosfor, sód, wapń, magnez i w mniejszej ilości cynk, żelazo, jod, miedź i mangan i witaminy. Badania wykazują, że miód wzmacnia organizm, działa antybakteryjnie, wspomaga leczenie przeziębienia, przyspiesza gojenie ran, obniża ciśnienie oraz wspomaga metabolizm. Wszytko powyższe informacje powinny przekonać nas do stosowania miodu w swojej diecie. Jego słodki delikatny smak doskonale pasuje do deserów i różnego rodzaju wypieków. 

Miody naturalne – mnogość wyboru

Wyróżnić możemy wiele rodzajów miodów. Zależy on od pochodzenia pyłków pozyskiwanych przez pszczoły. Tak wyróżnić możemy: miód nektarowy, miód akacjowy, miód wielokwiatowy, miód lipowy, miód spadziowy, miód manuka. W ofercie sklepu ze zdrową żywnością znajdziesz produkty pochodzące z ekologicznych pasiek, pozyskiwane w sposób przyjazny pszczołom i środowisku. Potwierdzają to specjalne certyfikaty BIO. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych naturalnych produktów. Nasz sklep ekologiczny online to gwarancja najwyższej jakości i szybkiej realizacji zamówienia w korzystnych cenach. Zapraszamy!

Comments are closed.

https://abuya.pl/ekskluzywny-design-w-twoim-zasiegu-meble-loftowe-do-salonu-i-wiecej/ Metalowy stojak na ręczniki https://4sch.pl/ogrzewacz-tarasowy-polaczenie-designu-i-wydajnosci/